jak do nas trafić ?

Znajdź najlepszą drogę...

Drodzy Goście Hotelu Bellis, w związku z oddaniem do użytku nowego odcinka trasy S17, zamieszczamy informację o sposobie dojazdu do Hotelu Bellis.

Z Warszawy w kierunku Lublina:

>>> SPOSÓB PIERWSZY (NAJBARDZIEJ KORZYSTNY)

Należy zjechać z głównej trasy S17 przed Lublinem – zjazd o nazwie JASTKÓW.
Dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym skręcamy w lewo (CAŁY CZAS KIERUJEMY SIĘ NA JASTKÓW).
Następnie na rondzie jedziemy cały czas prosto mijając po prawej stronie Karczmę Bidę i dalej jedziemy przez miejscowość Barak i dojeżdżamy do miejscowości Dębowka.
Z prawej strony mijamy Restaurację Karczmę Zapiecek i 250 metrów dalej po lewej stronie drogi znajduje się Hotel Bellis.

>>> SPOSÓB DRUGI

Trasą numer S17 dojeżdżamy do Lublina.
Od razu po wjeździe do Lublina należy zawrócić na najbliższym skrzyżowaniu z al. Gen. Sikorskiego (przy restauracji McDonald’s) i kierować się na miejscowość Przytoczno (zjazd w prawo, oznaczony DW 809).
Na wiadukcie znajdują się światła, na których należy skręcić w lewo, w al. Warszawską. Hotel Bellis znajduje się w odległości ok. 3 km po prawej stronie drogi.

Z Lublina w kierunku Warszawy:

>>> SPOSÓB PIERWSZY (NAJBARDZIEJ KORZYSTNY)

Należy jechać al. Solidarności w kierunku Warszawy.
Na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Gen. Sikorskiego (skrzyżowanie przy McDonald’s) jedziemy prosto, a następnie kiedy miniemy skrzyżowanie wjeżdżamy na prawy pas i zjeżdżamy na zjazd kierujący na miejscowość Przytoczno (droga wewnętrzna 809).
Po wjeździe na wiadukt należy skręcić w lewo w al. Warszawską i jechać ok. 3 km prosto. Hotel Bellis znajduje się przy drodze, po prawej stronie.

>>> SPOSÓB DRUGI (DLA GOŚCI JADĄCYCH OD STRONY RZESZOWA)

Należy jechać al. Kraśnicką aż do Ronda Honorowych Krwiodawców,
Na rondzie skręcamy w lewo, w al. Warszawską.
Następnie jedziemy aleją Warszawską cały czas prosto. Hotel Bellis znajduje się po prawej stronie alei, w odległości ok. 3,5km od Ronda Honorowych Krwiodawców.